Yasal Uyarılar

İşbu internet sitesi ve içeriğinde yer alan tüm bilgi, logo, resim ve diğer fikri mülkiyete tabi her türlü yazı ve materyal NİRVANA AJANS'a aittir ve izinsiz olarak kopyalanması ve kullanılması yasaktır.

Tüm hakları saklıdır ©.

Kişisel Verilerin Korunması

İnternet sitemizi ziyaretiniz sırasında bizlerle iki tip bilgi paylaşmaktasınız. Bunlardan birincisi bize yer alan formları doldurmak suretiyle kendi isteğiniz ile bize ilettiğiniz bilgilerinizdir. Nirvana Ajans bize ilettiğiniz kişisel verileriniz dâhil hiçbir bilgiyi belirttiğiniz amaç dışında kullanmayacak veya 3. kişilerin kullanımına sunmayacaktır.

Sitemizi ziyaret ederek bize sunduğunuz ikinci bilgi tipi ise internet sitemizi görüntüleyenlerin istatistiki bilgileridir. Bu ikinci tip istatistik verinin 'Google Analytics' isimli yazılım ve hizmet ya da benzer analitik değerlendirme sistemleri kapsamında ziyaretçilerin siteyi kullanımının analizi için tarafımızca kullanılabileceğini belirtmek isteriz. İşbu analitik çalışma kapsamındaki yazılımlar ziyaretiniz sırasında bilgisayarınıza 'kurabiye' olarak adlandırılan küçük boyutlu dosya gönderimi yapabilmektedir. Bunun amacı kullanıcılarının IP adresleri dâhil olmak üzere anonim bilgilerinin internet kullanım alışkanlıklarının tespiti amacıyla Google ya da benzer hizmet sağlayıcılara iletilmesidir. Bu toplanan bilgiler NİRVANA AJANS tarafından hiçbir şekilde tarafınıza ait kişisel bilgilerin edinilmesi amacına yönelik olarak kullanılmayacak ve 3. kişiler ile paylaşılmayacaktır. Kişisel verilerin korunmasına yönelik taahhütlerimiz yalnızca kendi internet sitemiz için geçerlidir. Sitemizde yer alan bağlantı (link) adresleri ile ulaşılan diğer siteleri kapsamaz.